10 Adımda Kazan

  • HuncaLife
  • Tuhaf Esnaf
  • Biz Kimiz?

HUNCALİFE'TA NELER VAR?

👉 Kişisel alışverişte %40 tasarruf kârı
👉 Satışta %40 satış kârı
👉 Günlük FIRSAT kampanyaları
👉 Aylık sponsor kayıt kampanyaları
👉 %5 - %9 - %12 - %16 - %20 - %24 prim hakedişi
👉 Seviye koruma şartı olmadan bonus paralar
👉 Her %16 ve üstü liderinde Lider Yetiştirme Primi
👉 8. Nesle kadar prim hakediş farkı
👉 %100 Yerli Firma
👉 Doğrudan Satış Derneğine bağlı tek TÜRK Firması.
👉 Girişimcisine saygılı ve özverili davranan bir firma.
👉 Türkiye’de ilkleri yaşatmış 70 yıllık köklü ve saygın bir firma.
👉 Helal Ürün Sertifikası

💯 Türk Malı Sertifikası
👉 DSD Sertifikası
👉 Müşteri Memnuniyeti Sertifikası
👉 İyi Ürün Sertifikası
👉 Bilgi Güvenliği Sertifikası
👉 ISO 9001 Sertifikası
👉 TURQUALITY Destekli Firma
👉 %100 HUNCALİFE garantisinde ürünler
👉 Tc. Bilim ve Sanayi Teknoloji Bakanlığı onaylı AR-GE MERKEZİ
👉 Hayvanlar üzerinde test edilmez
👉 Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerdir

Nasıl Kazanılır?

Başvuru formunu doldurarak Huncalife ailesine katılabilir, kazanç kapılarınızı aralayabilirsiniz Türkiye’nin en çok kazandıran prim sistemini sunan Huncalifede kariyer basamaklarınız arttıkça hem hediyeler kazandırır hemde hayatınızı değiştirir . Tüm Aile fertlerinizin ihtiyacını bitkisel ürünler ile temin etme şansınız Huncalife’da! İnternet sitemiz üzerinden hızlıca sipariş verebilir, ürünlerinizi temin edebilirsiniz Günlük hayatta ihtiyacınız olan kişisel bakımdan makyaja kokulardan dinamik yaşama ev bakım ürünlerinize kadar %40 oranında indirimle temin ederken tasarruf elde edebilirsiniz. Bu ürünleri etrafınızdaki kişilere, katalog satışı ile sattığınızda kariyer basamaklarından aldığınız primlerinize ek katalog karınızla da kazanç sağlarken çevrenizdeki hayatını güzelleştirmek isteyenleri ekibinize dahil edip onların da kazanmasını sağlarken kendi kariyerinizi de yükseltebilirsiniz .

Örnek kazanç sistemi ile bilgileri destekleyelim Ekibiniz ile birlikte bir ay sonunda 3000 TLP değerinde alışveriş yaptığınızda o ayı %12 seviyesi ile bitirmiş olur %12 değerindeki priminizi alırsınız.

Ekip desteği sağlayan, 7/24 ulaşabileceğiniz sponsorunuzla çalışabilir iş kadını/ iş adamı olabilirsiniz. Sağlığını düşünüp, kazanmak isteyenlere imkan sunan Huncalife ile para kazanmak artık çok kolay. Sizler de donanımlı sponsorlar ile yolunuzu açmak isterseniz adresiniz Huncalife !

10 Adımda Kazanın!

1- Huncalife üyelik formundan üyeliğinizi tamamlamak için formu dolduruyorsunuz.
2- Huncalife sistemine kayıt olduktan sonra telefonunuza kullanıcı adı ve şifreniz gelecektir.
3- Telefonunuza Huncalife uygulamasını indirip kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıyorsunuz.
4- Sizlere öncülük edecek bilgilendirecek ve yönlendirecek olan lideriniz kim ise (sistemde isim ve numara görünür) onu arayarak tanışıyorsunuz.
5- Sisteme birlikte girip nasıl kendinize üye ekleyebilirsiniz nasıl sipariş girebilirsiniz tüm detayları öğreniyorsunuz.
6- Oradan online kataloğunuzu veya kağıt kataloğunuzu alıp liderinizden sizi whatsap bilgi kütüphanesine yani diğer iş ortaklarınızında olduğu gruba almasını istiyorsunuz.
7- İlk sipariş olarak 150₺ alışverişinizi tamamlayıp üyeliğinizi 6 ay boyunca aktif hale getiriyorsunuz.
8- Dilerseniz sistemde 620₺ yerine 150₺ alabileceğiniz üyelere özel aktiflik paketini alabilirsiniz ve onunla satış yaparak 470₺ kazanabilirsiniz.
9- Aktifliğinizi yaptıktan sonra liderinizden 2 adet üye hakkı kazanmış oluyorsunuz ve Huncalife sistemindeki ilk ekip üyelerinizi alıyorsunuz bunun yanı sıra çevrenizden de eklemeler yapıp ekibinizi daha hızlı büyütüyorsunuz
10- Sizin yaptığınız tüm sıralamayı onlarada yaparak hem onları aktif etmiş olacaksınız hem satış yapıp para kazanmalarını sağlamış olacaksınız hem de onlarda 2 şer üye verileceğinden ekibiniz 2 kişiyken 6 kişi olacak ve bu böyle büyük bir ekip olana kadar devam edecek. Sonraki her kişisel siparişinizde 1 üye hakkınız daha olacaktır
ARTIK LİDERSİNİZ KARİYERİNİZİ VE PRİMLERİNİZ YAPTIĞINIZ CİRO ÜZERİNDEN KAZANÇ TABLOSUNDA GÖREBİLİRSİNİZ